Bezbolestné ošetření zubař

  Bezbolestné ošetření zubař - Už žádné obavy

  Každý zubař v Alfadent provádí bezbolestné ošetření zubů, zubař už pro Vás nebude obava. Analgosedace a narkóza jsou bezpečné moderní metody, které umožňují návštěvu zubaře i těm nejbázlivějším pacientům. Pokud máte problémy, ošetření zubů neodkládejte. Čím déle s návštěvou zubaře otálíte, tím větší zásah do Vašich zubů Vám hrozí. A nejen to. Ohrožujete své celkové zdraví i svoji peněženku. Malá plomba (výplň) a bezbolestné ošetření zubů je levnější než trhání zubu (extrakce) a jeho následné nahrazování zubem novým (zubní implantáty, korunky, můstky). Často nepomůže ani dentální hygiena. Proto neváhejte a objednejte se ihned v Alfadent, na Vaše bezbolestné ošetření, na které dbá každý náš zubař.

  Na kontrolu k zubaři byste měli chodit nejméně 1x za půl roku, děti od 3 let.

  Bezbolestné ošetření zubař - Cerec

  CEREC je to nejlepší, co Vám zubař pro bezbolestné ošetření zubů ve světě může dnes nabídnout.

  Nové zuby na počkání? V Alfadent Vám stačí jediná návštěva a systém CEREC. Nevěříte? Špičková 3D technologie CEREC, v kombinaci s nejmodernějšími zubními materiály jako je keramická ocel, umožňuje digitálně navrhnout a počítačem vyrobit na počkání Vaše nové zuby, korunky, můstky a další řešení, která dříve zabírala dlouhý čas a několik návštěv zubaře. Proč si tedy užívat nové technologie jen v mobilu, televizi nebo ve Vašem autě? Užijte si je když Vám náš zubař bude provádět bezbolestné ošetření. U nás navíc bez bolesti, v pohodě a za rozumné ceny.

  Bezbolestné ošetření zubař - AlfaDent

  Prioritou naší zubní ordinace je pohodlí pacienta a bezbolestné ošetření. Zubař Vám vše podrobně vysvětlí a pomůže Vám při řešení Vašeho plánu zubní léčby podle Vašich časových a finančních možností. Chceme, aby se Váš zubař a všichni lékaři kliniky a zubní ordinace AlfaDent stali Vašimi přáteli. Možná poprvé v životě poznáte, že můžete cítit pohodu, přátelství a zároveň vysoce profesionální přístup při stomatologickém zákroku. Chceme, abyste se u nás cítili jako dobří a vítaní přátelé. Vaše dobrá zkušenost a doporučení je naše odměna.

  Vaše stomatologie a zubní ordinace Alfadent.

  | Zubař Praha 5 bezbolestní ošetření zubů | Zubní klinika Praha | Bělení zubů ZOOM | Zubní ordinace Praha | Zubní korunky | Bezbolestné ošetření |